WITAMY W CONSULTIG FINANSOWY I DORADZTWO GOSPODARCZE PRZEMYSŁAW SZUL.

CFiDG tworzy zespół profesjonalistów, którzy swoje doświadczenie zdobyli w trakcie wieloletniej pracy w instytucjach finansowych oraz w trakcie realizacji procesów restrukturyzacji jednostek gospodarczych.

Prowadzimy niezależną grupę doradztwa gospodarczego zajmującą się efektywnym wsparciem w zarządzeniu finansami przedsiębiorstw oraz optymalizacji kosztów jego funkcjonowania. Nasza oferta opiera się przede wszystkim na doradztwie w leasing’u, kredytach oraz factoringu dla firm. Ponadto specjalizujemy się we współpracy z instytucjami finansującymi, zarówno przy pozyskiwaniu kapitału na rozwój przedsiębiorstw, jak i przy poprawie już funkcjonujących rozwiązań. Dzięki doświadczeniu we współpracy z przedsiębiorstwami o trudnej sytuacji finansowej oferujemy również usługi doradcze w zakresie restrukturyzacji operacyjnej i finansowej przedsiębiorstwa, negocjowaniem warunków spłaty trudnych wierzytelności oraz koordynację postępowań upadłościowych i naprawczych.

W naszych działaniach kierujemy się interesem naszych klientów i ich właścicieli. Dzięki spersonalizowanemu podejściu do klientów, dogłębnemu zrozumieniu ich oczekiwań oraz nieszablonowemu podejściu do problemu pracujemy na rzecz osiągnięcia pożądanych przez nich celów (zwiększenie wartości przedsiębiorstwa, stabilizacja finansowa, maksymalizacja przepływów pieniężnych dla właścicieli).

Najważniejszymi wartościami, którymi się kierujemy w naszej codziennej pracy, to:

rzetelność,

profesjonalizm,

partnerstwo,

wzajemne zaufanie,

wszechstronność.

Mamy nadzieję podzielić się z Państwem naszą wiedzą i doświadczeniem.

Zapraszamy do współpracy.


- Doradztwo finansowe i kredytowe
- Kredyty obrotowe, inwestycyjne, konsolidacyjne
- Leasingi
- Faktoring
- Optymalizacja kosztów
- Restrukturzyacja
- Inwestycje
- Zabezpieczanie przed ryzykiem kursowym

Copyright 2013 by CFiDG
Realizacja: ITCOMPUTERPARTNER